Kellogg’s Pop Tarts 2/$5-$1.00/3 (5/15 RP)
-$0.70 Printable (Pop Tart Crisps)
$1.80 for Crisps / $2.17 per box
-$0.70 Printable (Pop Tart Crisps)
$1.80 for Crisps / $2.17 per box
Hormel Compleats 2/$4-$1/1 Kids or $0.55/1 (5/8 SS)
-Final Price $1.00 Kids (if included)
$1.45 for regular
Newman’s Salad Dressing 2/$6-$0.75/1 (6/5 RP)
$2.25 per bottle
-Final Price $1.00 Kids (if included)
$1.45 for regular
Newman’s Salad Dressing 2/$6-$0.75/1 (6/5 RP)
$2.25 per bottle
Jolly Time Microwave Popcorn 2/$4-$0.50 / 1
$1.50 per box
$1.50 per box
Old Orchard Juice Cocktails or Blends 3/$4.98-$0.50 / 1 Old Orchard Web Site
$1.16 per bottle
Kool Aid Powdered Soft Drink 2/$4-$0.55 / 1 Kool Aid Facebook Page
$1.45 per bottle
$1.16 per bottle
Kool Aid Powdered Soft Drink 2/$4-$0.55 / 1 Kool Aid Facebook Page
$1.45 per bottle
Hungry Jack Pancake Mix 2/$4-$1 / 1 (Mix or Syrup 5/22 RP)
$1.00 per box!!
$1.00 per box!!
Hungry Jack Syrup $2.89-$1 / 1 (Mix or Syrup 5/22 RP)
$1.89 per bottle
$1.89 per bottle
Dannon Activia / Light & Fit 2/$4$1 / 2 (6/5 RP)
$1.50 per 4 pack
$1.50 per 4 pack
Frigo Ricotta Cheese 2/$4-$0.50 / 1 (4/17 SS)
$1.50 per container
$1.50 per container
Smart Balance Spread $2.79-$1 / 2 (5/8 SS)
$2.29 each when you buy 2
$2.29 each when you buy 2
Prairie Farms Cottage Cheese 2/$5-$0.35 / 1 (Prairie Farms website)
$2.15 per container
$2.15 per container
Healthy Choice Café Steamers or Dinners 4/$11-$1 / 1 May All You
As little as $1.75 per meal
As little as $1.75 per meal
SuperPretzel or Pretzelfills Snacks 2/$4-$0.50 5/1 RP (Hurry expires 6/12)
$1.50 each
$1.50 each
Produce Prices
Southern peaches $0.99/lbSeedless Cut Watermelon $0.59 / lb
No comments:
Post a Comment